Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállitani, hogy...

Hogyan tudom beállitani, hogy kinai karakterekkel is irhassak a gépemen?

Figyelt kérdés
Magyar, billentyűzetem van, de jobb oldalt lent ahol ki tudom választani, hogy mit használéjon csak magyar megy angol van. Ezt be tudom állitani valahol? vagy le kell töltenem valamit? Win 7- van a gépemen. Előre is köszönöm a segítséget

2012. szept. 4. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyomsz egy jobb gombot ott, ahol kitudod választani a nyelvet a jobb sarokban, majd katt. a beállítás opcióra. Megjelenik egy ablak, ahol rákattintasz a hozzáadás-ra, majd kiválasztod a kívánt nyelvet, majd ok-ot nyomsz.
2012. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] 立即 akármi, most nem tudom beírni, akkor majd megjelenik a CH ott alul, be tudod állítani, és mikor elkezdesz írni, akkor akkor elkezded gépelni a pinyint, és kiadja a karaktereket, de sajnos nekem ott csak kockákat mutat :/ de m ha megvan a windows telepítőd, akkor azzal tudod telepíteni a karakterkészletet.
2012. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!