Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy milyen videókártyába lehet beugni a monitorom?

Figyelt kérdés

Nagyon régi a mostani pc-m és szeretnék venni egy újat

mostani videókártyám egy ATI Radeon 9250 [link]

és egy Gigabyte 7790 1GB DDR5 GV-R779OC-1GD lenne az új számítógépben.Ha nem kompatibilis a monitorral akkor úgy tudom valamilyen átalakí


2013. jún. 23. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel csatlakozik most a monitorra?
2013. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most csak simán rádugom a monitorra.Azt szeretném megtdni ,hogy kell-e valamilyen átalakító azért linkeltem be a képet ,hogy lehesen látni ,hogy hogyan nézz ki a videókártya hátulján lévő bemenet (nem tudom mi a neve amibe bele dugom és a két csavart megszorítom)
2013. jún. 23. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell amugy.. mindne monitoron megtalálható vagy az egyik vagy a mésik dugo
2013. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a Radeon 9250 képén látszik két csatlakozó: a felső csati neve: VGA, az alsóé :DVI .

Valószínűleg te most a régi monitoroddal a felső VGA csatlakozót foglalod.

Ha meglesz a 7790-es, akkor annak már nem lesz VGA csatlakozója de viszont lesz rajta 2 db DVI csatlakozó.

A régi VGA csatlakozós monitorodat is tudod majd használni a DVI csatlakozón csak venned kell egy ilyen átalakítót: [link]


Vagy jobb esetben ez az átalakító benne lesz a 7790-es kártya dobozában mellékelve ...

2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én értem mit a gond. A Gigabyte 7790 1GB DDR5 GV-R779OC-1GD hátulján nincs D-SUB csatlakozó. Ha a monitornak csak olyan lenne, valóban lehet hozzá kapni DVI-Dsub átalakítót 1000 forint körül, de lehet, hogy a Gigabyte ad a kártyához egyet.
2013. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Giga nem ad
2013. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igy van. nincs hozzá. 1500 korul van az átalakito
2013. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!