Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Driving Force GT kormány...

A Driving Force GT kormány force feddback-je működik pc-n is?

Figyelt kérdés
A mostani kormányomnál ez csak PS-en működik.

2013. jún. 22. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát,az enyémen cseréltem gumibakot,és szét kellett miatta szedni...Nem pont ilyenem van,de abban 2 rugó van,nem valami program.
2013. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ez a kormány PS3-hoz készült, de azt írják, hogy működik PC-hez is, csak az érdekelne, hogy a Force Feedback is működik -e a PC-n?
2013. jún. 22. 16:46
 3/9 A kérdező kommentje:
magyarul a műterhelés
2013. jún. 22. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát kéne.Mert az enyém meg xbox 360asra készült,de van rajta usb is és a rendszer fel is ismeri.És szerintem abban is hardveres a dolog,vagyis 2 rugó.Legalábbis,ha bekapcsolás nélkül is müködik rajta.Ha írják a kézikönyvben,akkor meg kell neki mennie.
2013. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt is USB-vel lehet cstlakoztatni. A mostani kormányomhoz egy olyan átalakító van amit szintén USB-n keresztül tudok használni PC-n viszont a műterhelése csak PS-en működik.
2013. jún. 22. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát,ha biztosra akarsz menni,itt az enyém.Nem valami nagy,nem is drága.De megy rendesen most is,ha kell.
2013. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt a Driving Force GT -t néztem ki magamnak.
2013. jún. 22. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja,hát ez azért profibb,Az enyémen nincs külön váltó és szerintem kisebb is.

De lényegesen olcsóbb is.Újan volt 8 egy éve.Ez kb 15-20...

2013. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mostani kormányom is kicsi és azon sincs váltó ezért akarom lecserélni.
2013. jún. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!