Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc kormány soros portra?

Pc kormány soros portra?

Figyelt kérdés
Nos mivel elromlott a pc kormányom ezért azon gondolkodtam, hogy soros portra nem lehet e kötni? Esetleg valamilyen programmal. Tud valaki nekem ebben segíteni? A válaszokat köszönöm.(venni nem szeretnék kormányt.)
2013. máj. 19. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy romlott el? Csak a vezeték szakadt meg? Mert akkor hiába próbálkozol a sorosportal is.
2013. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
NEm. Sajnos ez már egy elég régi kormány és az elektronika rossz már. Bedugom a gépbe, érzékeli de amikor bekapcsolnám a kormány akkor a led felvllan és elalszik. És nm ad jelet a gépnek. Ezért szeretném még megmenteni a házat és a potikat hogy megcsinálná vagy soros portból vagy GAMEPORTból.
2013. máj. 19. 20:01
 3/3 A kérdező kommentje:
(egyébként az elektronikában jártas vagyok, azért szeretnék inkább házilag készíteni valamilyen adaptert vagy valami gameporthoz)
2013. máj. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!