Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik VGA-t válasszam?...

Goofre kérdése:

Melyik VGA-t válasszam? Asus-gtx650ti-ph-1gd5/asus-gtx650-e-2gd5

Figyelt kérdés

Van kettő vidikari: [link]

[link]

Két másik link: [link]

[link]

Csak azt nem tudom hogy melyiket vegyem. Szerintetek melyiknek jobb a teljesítménye? Továbbá az Asus gtx 650 e 2gd5-el lehet 3 monitoros rendszert kiépíteni?



2013. jún. 22. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül a GTX650Ti jelzésű erősebb. Tudtommal lehet 3 monitort rákötni, de ekkora felbontásban ez a kártya is elvérzik, mint a huzat. Oda már erőművek kellenek!
2013. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg két monitort elvinne? A második monitor főként csak programozásra kellene, sokkal könnyebb lenne az életem. A "ti" erősebb, de mennyivel? Mert ha nagyon észrevehető, akkor az már gond:\ Egyébként válaszodat köszönöm ;)
2013. jún. 22. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy játékra kell, mert 3 monitort biztos tud kezelni, csak kevés a teljesítménye a nagy játékokhoz. A ti jelzésű 30%-al gyorsabb körülbelül.
2013. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, a hivatalos nVidia oldalon az írják, akár 4 monitort is tud kezelni a GTX650ti!
2013. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan játékra kell, csak nem a 3 monitor. Igazából össz 2 monitor lenne, továbbá játékra csak 1. Ha pedig 30%-os a különbség inkább a "ti" nél maradok, a válaszokat pedig nagyon szépen köszönöm, sokat segítettek;)
2013. jún. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!