Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két laptopról lenne szó ami...

Két laptopról lenne szó ami között nem tudok dönteni. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Szóval lenne egy ilyen [link] és egy [link] ilyen laptop. Egyik videókártyája: ATI Radeon HD7610M, a másiké NVIDIA GeForce GT 610. Melyik a jobb? Melyiket válasszam?

2013. jún. 2. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a toshibát ajánlanám!

több memória, jobb cpu, 3db usb(ebből az egyik 3.0). plus a vga is erősebb mint az asus-ban!

2013. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp toshiba!!!!
2013. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

attól függ mire.


összességben az Asus a jobb, mert i5 szerintem túlzás egy 7610-hez.


Kiváncsi vagyok, mit akarsz csinálni a gépen.


Játszani nem nagyon fogsz ezekkel. (esetleg 2011 és azelőttiekkel)

Renderelni nem hiszem hogy szeretnél.


Átlaghasználatra meg még mindig az Asus-t javaslom. (kevésbé melegszik.)

2013. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó: A radeon túlszárnyalja azt a kis geforce-ot teljesítményben! Ezzel azért el lehet játszogatni!

És miért lenne túlzás az i5 ? A processor igényesebb feladatokra nem is gondolsz? miért kell állandóan mérni a vga-hoz mérni a procit?(az ilyen városi legendákat hagyjuk)


A toshiba-t ajánlanám, már a garancia miatt is. A termékeik sokkal minőségibb kategóriában indulnak mint az asus hasonszőrű gépei!

2013. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan tevékenység, amellyel laptopon célszerű lenne i5-öt használni.
2013. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Nekem az asztali gépemben intel core i3-3220 van. Az még a legtöbb mobile i5-öst túlszárnyalja. Ezek csak mobile változatok!
2013. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Például ennél az i5-ösnél jobb az én i3-asom.
2013. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ha megnézed ez a laptop messze nincs egy kategóriában.. Azért van közel egy árban a kettő,mivel az Asus-hoz windows8 operációs rendszert kapsz,a Toshibához meg neked kell beszerezned..Nos én azt mondom,ha a kettő közül kell választani akkor a Toshiba egyértelműen,de mindkettő egy használhatatlan laptop-ár és teljesítményben nézve,én egyiket se venném meg..
2013. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!