Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem müködik a floppy?

Miért nem müködik a floppy?

Figyelt kérdés
Bekellett raknom a gépbe mert a routerhez floppy lemezt kaptam.A biosban is beállitottam mindent amit az internetről lenéztem de semmi változás.Amikor a saját gépnél rákantitok a meghajtóra akkor kéri hogy tegyek bele lemezt.A led akkor elkezd világitani de a meghajtó nem akar kinyilni.Megpróbáltam másik meghajtóval de ugyanaz az eredmény csak a led világít.Beállitottam,hogy floppyrol bootoljon a gép,de akkor meg nemlátja a bios.Ha valaki tudna valami hasznos választ adni nagyon megköszönném.

2013. jún. 21. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát vannak itt bajok fogalmakkal, hardverekkel kapcsolatban rendesen. Hogy segítsen az ember ha már a kérdés is rosszul van feltéve?

"Beállitottam,hogy floppyrol bootoljon a gép" ....kérdem én : minek??????

2013. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hogy én mekkora barom vagyok:-)Köszönöm mindenkinek
2013. jún. 21. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!