Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem müködik a floppy?

Miért nem müködik a floppy?

Figyelt kérdés
Bekellett raknom a gépbe mert a routerhez floppy lemezt kaptam.A biosban is beállitottam mindent amit az internetről lenéztem de semmi változás.Amikor a saját gépnél rákantitok a meghajtóra akkor kéri hogy tegyek bele lemezt.A led akkor elkezd világitani de a meghajtó nem akar kinyilni.Megpróbáltam másik meghajtóval de ugyanaz az eredmény csak a led világít.Beállitottam,hogy floppyrol bootoljon a gép,de akkor meg nemlátja a bios.Ha valaki tudna valami hasznos választ adni nagyon megköszönném.

2013. jún. 21. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Minek egy routerhez floppy?

Van ezeknek az eszközöknek egy webes kezelőfelülete általában, ezt próbáld elérni és ezen keresztül állítsd be és nem lesz gond.


Már nem egy routert beállítottam, de még SOHA nem volt szükségem a gyári lemezre.

2013. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert a telepitő cd floppy lemezen van.Kerestem a gyártó oldalán de nemtaláltam,hogy letötsem.
2013. jún. 21. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:

"de a meghajtó nem akar kinyilni" - mert a floppy meghajtónak befele nyíló takarólemeze van. Bele kell dugnod a nyílásba a floppy lemezt.


"Mert a telepitő cd floppy lemezen van" - A telepítendő fájlok vannak a floppy lemezen és nem a cd. Egy floppy lemezre max 1.44 Mbyte adat fér míg a cd-re 650-700 Mbyte.


Egyébként jó régi router lehet ha floppy-t adtak hozzá. Nem tudnál modellszámot írni, esetleg fényképet feltenni róla, főleg a hátlapjáról!?

2013. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De egy routert nem kell telepíteni, semmit nem kell hozzá telepíteni.


Vagy itt akkor nem egy routerről lesz szó.

2013. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ok megpróbálom!
2013. jún. 21. 19:40
 6/12 A kérdező kommentje:
TP-link TL-WR741ND
2013. jún. 21. 19:44
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


1. CD van hozzá és nem floppy.

2. le van írva a linken a részletes telepítési útmutató.

2013. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj jaj! Amit adtak hozzá az nem floppy hanem mini cd....


Mini cd: [link]


Floppy lemez: [link]

2013. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mini cd-t a sima cd/ dvd olvasód tudja beolvasni, kár volt ezért floppy olvasót szerelned a gépedbe.
2013. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Berakta volna a 80-as CD-t a floppy meghajtóba! :D :D :D

G.

2013. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!