Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a trackball előnyei?

Mik a trackball előnyei?

Figyelt kérdés

Laptopom van, így adott a touchpad. Így is érdemes beruházni egyre? Vagy elégséges egy vezetékes egér? (photoshop amatőr-szint)

Tudtok ajánlani "photoshop egereket"?



2013. jún. 20. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Például, hogy nem kell mozgatni az eszközt az asztalon. Profi tervezőmérnököknél láttam ilyeneket, de ott is volt aki sima egeret használt. Több gomb is van rajta, ezért több funkciót tudnak egyszerűen elérni.


Szerintem amatőr photoshop használathoz bőven elég a sima vezetékes egér.


Privát véleményem volt, majd mások kiegészítik ha szükséges.

2013. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi Lenin!


Már le is tettem a trackballról, mert egyáltalán nincs arányba az ára a szintemmel és persze a pénztárcámmal. :)


Microsoft és Logitech egereket nézek most, persze csak is vezetékest. Ajánlatok?

2013. jún. 20. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mindegy milyen egeret veszel. Nekem gigabyte vezeték nélküli laptophoz való egerem van igaz kicsit kicsi a mancsomnak de legalább megszoktam. Nekem ez bőven elég a PS-hez.

Persze volt hogy barátnőmtől kölcsön kértem már a trackballját, mert ő grafikusnak tanul és profin kezeli a PS-t de ő sem használ ilyet, sőt ő egérrel szokta sima egérrel, vezetékessel, de használ ő digitális rajztáblát is, amivel a legjobb dolgozni, csak a baj vele az hogy azon külön kell megtanulni rajzolni.

Egérből igazából mindegy milyet használsz, én használtam már 800 Ft-os tescos kínai egeret is PS-hez teljesen jó volt, az de vezeték nélkülire váltottam mert nekem egyedi asztalom van és rövid volt a kábel, USB hosszabbító meg másra kellett.

2013. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!