Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 27" LG IPS VS 27" LG IPS 3D?

27" LG IPS VS 27" LG IPS 3D?

Figyelt kérdés

Filmezésre és játékra is kellene a monitor...


a variáció: [link]


b variáció:

[link]


de úgy is feltehettem volna a kérdést, hogy ér-e +11.000 forintot a polarizált 3d élmény?



2013. jún. 15. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

23" dell monitotom, az egyik legjobb monitor IPS panellal, de 27" a full HD csúnya lesz, 23-24" max, utána baromi ronda lesz. Pixeles

Amúgy egy ilyen monitor 150 ezrnél kezdődik alsó hangon, jó minőségű. Mert ott már 2,5K a felbontás.

Ha viszont igénytelen vagy, és nem számítanak a nagy pixelek akkor hajrá:D

2013. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy akinek 23"-os monitorja van, az azt mondja, hogy a 27" szar, akinek meg 27" van, az meg isteníti... ?!


Nem vagyok igénytelen, valószínű, pont azért tettem fel a kérdést, mert minőségi monitort szeretnék.

2013. jún. 15. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:

LG tvben nagyon jó, monitorban is, de az nem erősségük. Én is 27 s monitort akartam venni, valami hasonlót mint te felbontásban, aztán kicsit utána néztem a neten, Azt írták a legtöbben, hogy full HD felbontásban ronda. Elmentem megnézetem, és valóban sokkal jobb ott ahol a pixelszam 2500 felett van a 27" monitoton, pont mint az Imacen.

Ha az ágyból nézed jó lesz, ha közel szerintem csúnya.

2013. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ, gondoltam rá, hogy bemegyek egy tesco-ba, vagy valahova, ahol mindig be vannak kapcsolva a monitorok, és körbenézek, de nem tudom hogy pl a 3d-t megmutatnák-e.


Természetesen nem ott vennék monitort, csak az lenne a legközelebb... Nálunk, a kisvárosi pc boltban monitor sincs, nem hogy 3d, meg 27"... : /

2013. jún. 16. 10:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!