Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a gépem?

Miért lassú a gépem?

Figyelt kérdés

nem ertem hogy miert lassul le a gepem mindig es le is fagy sokszor amikor barmit csinalok. pedig eleg jo gep:


intel core i3

a videokartyat nem tom

256mb ram


ha segitenetek koszi



2013. jún. 13. 16:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Na jól van XDXD kész végigolvastam kiakadtam :D
2013. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
8mb ram? most dobom el az agyam! 2001-ben kb. jó volt a 256mb ram. 8mbon rammal elmegy max a quake 2. A "barátodnak" úgy megy gyorsan a gépe? Biztos,meggyőződtél róla, hogy te írtad-e, ki a kérdést? Nem hacker volt véletlen? Ha meg nem akkor ezt nem HUMOR kategóriába kellett ezt volna tenni? Bár elég gyenge lett volna.
2013. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg más örül ha 4GB Ram van a gépében mert az már gép! De ez válaszadásomra nehogy azt hidd, hogy a Ram csak a lényeg a Ram a minden, mert nem így van. És különben is, hogy jön egyáltalán ide az,hogy a kulcsszavakhoz azt írtad : fekete,fehér ? A Pc,elfogadható de a fekete, fehér? Vagy tán közben a "lehet zöld a zég és lehet kék a fű-t..." énekled?
2013. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
*˙˙"lehet zöld a'Z' Ég és..."[
2013. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
nem aszt hanem a linkin park in the endet. de mit szamit az?
2013. jún. 18. 13:37
 26/40 anonim ***** válasza:
na ez már fix hogy trollkodás XD
2013. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

miert tolakodok?

ha kicsit tul deiszkret voltm akor bocsi de nem akartam tolakodo leni

2013. jún. 18. 16:35
 28/40 anonim ***** válasza:

Figy, most már biztos hogy te itt mindenkit hülyének nézel.


A válaszolók segíteni akartak neked, te meg csak sz@rakodsz. Süllyedj el.

2013. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

a haveromnak 8gb ramjavan

utananeztem es ezer mb az egy gb. en most vetem 4gb ramot es igy tokeletes a gepem. a szerelo is azt mondta hogy 4gb vegyek es mostmar kiraly gepem van

tudok jatszani rajta metin2 t.

koszi a segitseget,nem akarok tovabb izelni titeket

2013. jún. 19. 12:50
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
NA MITNEM???? AZ ISTEN NE SEGÍTSEN FEL A GÉP ELŐL HA HAZUDSZ! Jól olvastad te azt,hogy TROLLKODÁS. Nem tolakodásnak olvastad és játszod itt a fejed. Ne idegeljééé már! 8GB Ram AZT ÍRTAD NEM RÉG,HOGY 8MB NEM GIGÁT ÍRTÁL HANEM MEGÁT. Tudod giga és mega között mennyi a különbség mint ami neked kilóméterekre Makótól Jeruzsálem ig még pedig: 1024mb tesz ki 1 GIGÁT egyet! Meg a 8GB-ért is fizetsz egy jó pár 10000$-t vagy FT-OT! Százezreket fizetsz vagy fizet azért a "barátod". És ha te ennyire összekevered a gigát és a megá-t akkor,te olyan de olyan de olyan de olyan de olyan de olyan de olyan de olyan de olyan de olyan sík hülye vagy,hogy azt el nem lehet képzelni! Akkor te most azt hiszed,hogy 256GB-ramod van? Akkor hülye vagy! Mert az csak mega lehet mellesleg Lehet,hogy a videókártya 256mb ramos. Na ne hülyítsél...
2013. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!