Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lett ilyen lassú a gépem?

Miért lett ilyen lassú a gépem?

Figyelt kérdés

Asus R11CX

Mikor megvettem, üres volt. Feltettem rá a win7-et. Tiszta gyors volt, meg minden.

Ez volt egy fél éve. Egy hete feltelepítettem ugyanazt a wint. De most sokkal lassabb. Pedig fent van minden illesztőprogram, a legfrissebbek.

Plusz még egy kérdés:

Hogy tudom törölni a windowst, hogy semmi sem maradna utánna? Mintha most vettem volna.



2013. máj. 23. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Törlöd a particiót és formázod
2013. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megvolt, de még lassú.
2013. máj. 23. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
elindítod a gépet úgy hogy benne van a telepítő cd majd amikor kiírja melyik billentyűvel/billentyű kombinációval indítod el a BIOS-t akkor lenyomod és belépsz a BIOS-ba majd ott be állítod azt hogy dvd meghajtóról indítson automatikusan majd van olyan hogy patricionálás és ott a lemez törlése a lemezek alatti sorban ott tudod törölni a windows-t majad a telepítő teszi a dolgát a továbbiakban és a telepítés után indídsd újra és ott állítsd vissza arra hogy merevlemezről indítson . :)
2013. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.:) Mentek a zöld pacsik. Csak ezeket már megcsináltam, pont úgy ahogy írtad. Pedig rendszeresen karbantartom. Ccleaner, töredezettség mentesítés, és tisztán tartom.
2013. máj. 23. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet ram hiba i dits el egy ram ellenőrzést. Proci hőmérséklete megfelelő? Portalanìtás, paszta stb. Esetleg vinyó hibás
2013. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van fent vírusirtó? Mert némelyik lefoghatja a gépet.
2013. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Avast Internet Security
2013. máj. 23. 20:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Végig néztem mindent. Ram hibátlan, HDD kondíció 100%, hibátlan. C lemez 70 % szabad. Notebook, szóval nem tudom portalanítani.
2013. máj. 23. 21:00
 9/9 Gábor_79 ***** válasza:
adalék: állítólag nem mindig a legújabb illesztőprogram a jobb. régebbi gépekre igazabb.
2013. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!