Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CAD tervezés nVidia vagy amd?

Unari kérdése:

CAD tervezés nVidia vagy amd?

Figyelt kérdés
A unigraphics NX preferálja az nVidia kártyát, viszont Quadro kártya nem fog a gépbe kerülni, sőt egy HD 7870-es, vagy egy hd 7850-est akarnak beleépíteni. Olyanok írjanak akik amd kártyával használnak ilyen tervezőprogramot. Kíváncsi lnnék arra hogy fut-e rendesen alatta a szoftver?

2013. jún. 11. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Fut rendesen, nem akadozik nagyon AMD kártyával se, viszont az arányok nem frankók. A kőr pl nem szabályos kőr, hanem egy kicsit ellipszis. Kicsit szögletesebb is a kör, nem annyira szabályos. Míg ha az öreg 4 éves quadrot visszarakom bele, olyan gyönyörű körként jelenik meg, hogy hajjaj. Nem véletlenül használnak elsősorban Quadrokat tervezéshez. Én befürödtem az AMD-vel, nagyon jók játékhoz meg minden, de műszaki tervezéshez csakis Quadro.
2013. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél a CAD tervezők egy HD6670-es kártyával használják a 2013-as CAD-et. Inventor 3D, és renderelés ezerrel. a Proci az i5-ös nekik. Simán fut rajta.
2013. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Matrox. (ha még létezik)
2013. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A gép játékra is kell így nem jó a quadro kártya ezt nem írtam előbb. Közben megjött a válasz. Az AMD megjelenítésével nincs baj, csak a driver-eit nem szereti az NX azt mondták lutri melyik driver-el lesz jó. Sok le és föltelepítéssel jár ezt kiprópálni, úgyhogy beruházok inkább egy nVidiába.
2013. jún. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!