Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Grafikai tervezéshez jó ez a...

Grafikai tervezéshez jó ez a monitor? Dell S2340L

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobb, mint egy TN paneles monitor, egy kalibrálás sosem árt, természetesen szolgáltatásban és minőségben elmarad a sokkal drágább(több százezer Ft) munkára való monitoroktól, de ezért az árért jó vétel lehet. Arra figyelj hogy csatlakozókból csak VGA és HDMI van és az állványa is egyszerűbb kivitelű, mint az U2312HM modellé ami még szóba jöhet ebben az árban.
2013. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy inkább ez?ASUS PA238Q...
2013. jan. 8. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az Asus erősen túlárazott a 70 000 Ft körüli árával-amúgy nekem is tetszik a proart-így maradnék az U2312HM-nél ha magamnak venném.
2013. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is néztem az U2312-t,de sajna azon meg nincs HDMI kimenet,így nem tudom mivel laptopra kötni. A VGA nem visz át full HD-t,DVI meg nincs a gépen. szóval a 2340L-re eseik eddig a választás.
2013. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!