Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbizhatóak az ASUS...

Mennyire megbizhatóak az ASUS notebook-ok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Több is van az ismerőseim/rokonaim körében, de jól bírják (évek óta nyúzzák az elavult gépeket, elavult xpkkel ;-). Haveromnak kb. egy évvel ezelőtt vettünk egyet (i3as), és az is prímán müxik. Persze semmi sem 100%os...

Nekem szimpi a kivitele is.


Egy gondot találtam nála (15"osnál): mivel az egész hátulját elfoglalja az aksi, így jobboldalt kib***tt közel vannak egymáshoz az usb foglaltok, ezért egymás mellé dugva 2 cuccot (pl. pendrive+egér) alig férnek be. De talán ez másiknál is elfordul.

2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megközelítőleg mindegy, mely gyártó laptopját választod. Kérdéses inkább az adott széria/termék megbízhatósága, vagy azon bolté, ahol megveszed.

Tehát ha megtetszik egy laptop, előbb keress rá, mennyire problémás az adott példány.

2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Nekem 3 éve semmi baja megy mint a motor. :)
2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ASUS K550vj-re gondoltam.
2013. jún. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!