Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki tud AMD athlon 64 3800+...

Ki tud AMD athlon 64 3800+ processorhoz alaplapot ajánlani?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 9. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen procim anno, és MSi k8n neo 2-ben csücsült.
2013. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztosan AM2 tokozású példányról van szó? Ha igen, akkor újonnan már nehéz találni deszkát, de valami AM2+ foglalatosat néznék AMD 700-as chipsettel (azok többsége bővíthető Phenom II X4/X6 procikkal is akár).

Használtan találtam is egy normálisabb fajtát:

[link] (esetleg alkudhatsz is belőle 1-2k-t).

Mondjuk a proci már nem ér sokat, de ha van legalább 2-4GB DDR2 memóriád, akkor megérheti alá ilyen lapot venni és később használtan pl egy Phenom II X4-t. Más esetben inkább cserélném a fél gépet AM3+/FM2 alapokra, DDR3 memókkal és valami egyszerűbb procit mellé...

2013. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat,

most ilyen proci van a lapomba, csak a lapom szaródik és nem akartam másik fajta procit venni, tudom, hogy már nem nagyon van ehezz új alaplap, vatera meg hasonló helyeken nézegetem de nem tudtam eldőnteni melyik legyen jó nekem a használt is.

Most még nem szándékozom másik fajta procit venni.

Csak átakarom rakni a ddr2 ramom meg a procit egy másik alaplapba. MSI alaplapt nem akarok venni, nekem nem szimpi.

Gigabyte, asrock, asus, ezek érdekelnek

2013. jún. 9. 23:59
 4/7 A kérdező kommentje:
De aztán lehet hogy mégis veszek másik procit és hozzá a megfelelő alaplapot
2013. jún. 10. 00:03
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és igen 2g ramom vagy 800 mhz
2013. jún. 10. 00:04
 6/7 A kérdező kommentje:
ddr2 2gb 800 mhz kingmax ram van
2013. jún. 10. 00:05
 7/7 A kérdező kommentje:
az a hardverapró link gigabyte alaplap esz jónak tünik:)
2013. jún. 10. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!