Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a házról?

Mit gondoltok erről a házról?

Figyelt kérdés

Corsair Carbide 500R CC-9011012

Nekem fontos,hogy a gép halk legyen,ha éjjel dolgozik,tudjak tőle aludni ,ezekhez az igényekhez mérve jó -e, ill. a tudását nézve(hűtés,stb...).



2013. jún. 9. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz választás, DE

a jó hűtés teljesítmény és a hangszigetelés egyszerre nemfog működni sosem, vagy ez vagy az. Ez egy egészen jó választás lenne.

2013. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lord Keri ***** válasza:

Szerintem rohadt jól néz ki!


Csak egy ötlet vannak kifejezetten zajcsillapított házak amiben gyárilag még szivacs is van.


Ilyen pl ez is:

[link]

2013. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az 1-nek igaza van.Amit a 2. válaszoló linkelt (Cooler Master Silencio házat meg ne vedd!).

Én a Corsairt venném.Nagyon jól néz ki,jó a kábel menedzsment.És sok hely van benne.Mellesleg sokkal jobb hűtése van mint a Cooler Masternek.

2013. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél,olyat is akartam ,csak lebeszéltek,mert állítólag rossz a hűtése,de nagyon
2013. jún. 9. 21:46
 5/9 Lord Keri ***** válasza:
A Cooler Master-ról miért van ilyen negatív véleményed? Nekem már volt a kezem alatt ilyen ház és pozitív tapasztalataim voltak vele! Nem mondtam mondjuk egy szóval se hogy jobb mint a Corsair, csak egy ötletnek vetettem fel.
2013. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából,lehet,hogy CM lesz,de azért akarok Corsairt mert az fehér,és az én szememben szebb ,de mondom,lehet ,hogy a CM lesz :D
2013. jún. 9. 21:52
 7/9 Lord Keri ***** válasza:

Ja én igazából a #3-as válaszolóra lettem volna kíváncsi, miért ellenezte ennyire!


Amúgy design szempontjából a Corsair szebb az biztos!


A többiről nem tudok nyilatkozni, élőben látni kéne :)

2013. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert egy kalap szar az a Silencio.
2013. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 500R klassz ház. Nem veszítesz vele semmit.
2013. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!