Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a számítóg...

Mit gondoltok erről a számítógép házról?

Figyelt kérdés

ilyet akarnák csinálni

[link]



2013. jan. 5. 22:31
 1/5 anonim válasza:
Hát... elég fura de nem rossz
2013. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában jól néz ki, csak ezzel annyi a baj hogy könnyebben porosodik, meg nincs semmi védelme. ez kb olyan mintha te kimennél egy csatára páncél nélkül alsógatyában. Azért így elég nagy a kockázat arra hogy megsérül pl ha valaki megbotlik és ráesik akkor szét törhet, ha ráesik valami, vagy véletlen valaki odahajít valamit és úgy pattan le hogy pont eltalálja. Szerintem ezt még meglehetne úgy csinálni hogy ugyanígy csak a csupasz részt is lefeded plexivel így azért mégis védi valamennyire, és ha kidekorálod neonnal vagy leddel akkor elég babán nézhet ki úgy is.
2013. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

és ilyen "világító csövet"hol todnák venni (találtam egy linket de az szerintem drága [link]

2013. jan. 5. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ház.Megvan spékelve 1 üveglap kábeleknek 1 lyukkal azt kész.Ez talán egy teszt lehetett akkor szokták kirakni ilyen módon.Előnye talán hogy jobban jut levegőhöz,hátránya porosodik nagyon,szerintem nem is néz ki jól.
2013. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert jo volna eldontend hogy pc hazat akarsz vagy akvariumot.
2013. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!