Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az általam kiválasztott...

Az általam kiválasztott videókártya tud csatlakozni az alaplapomhoz, ha igen akkor melyikbe?

Figyelt kérdés

A jelenlegi alaplapom.

[link]

Nagyon gyenge integrált videókártya van benne,ezért döntöttem úgy,hogy már itt az ideje venni bele egy normálisabbat.

Elolvastam,hogy az alaplapban 3 féle csatlakoztató felület is van(PCIEX1,PCIEX16,PCI-ból 2 is van).

Ha jól olvastam ez a videókártya PCIE 2.1-es csatlakoztatóval van ellátva!

3 oldal,minden információ megtalálható benne.

[link]

[link]

[link]

Akinek ilyen típusú videókártyája van és esetleg tud mondani róla építőjellegű véleményt azt megköszönöm.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jún. 9. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
kompatibilis hozzá,de az a kártya nem éri meg... ipon.hu-n van VTX3D 6770 GDDR5 1GB,ami sokkal jobban megéri,de ha csak 18-at akarsz rá költeni,akkor is van 6670 GDDR5 ami messze felülmúlja DDR3-as testvérét..
2013. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!