Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok az alábbiakban...

Tudnátok az alábbiakban leírtakon segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy adott gép. Vettünk bele új alaplapot meg processzort, és ramokat. Elvileg mindent jól bekötöttünk,(lehet nem), bekapcsoljuk a gépet, és nem csinál semmit, csak kb. 5-6 Mp múlva újraindul. Se kép se hang, de minden hardver felpörög, azok elvileg jól vannak bekötve. Mi lehhet a hiba?

2013. jún. 7. 19:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

ha nem próbáltál bootolni akkor mire vársz???


Ha folyamatosan újraindul akkor bootol, csak épp nem tud aminek lehet oka az amit írtam.

2013. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
26%
szard le az egészet, és vegyél laptopot
2013. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Szerviz?


Lehet hogy az alaplap az, ami nem jó... Könnyen meglehet, szerintem egy szerviz látogatás lenne neki a legjobb...

2013. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat,elnéztem,3570K-nak olvastam.


Szóval.

Van VGA.

Be van dugva a tápkábel a kártyába?


Monitor a VGA-ra van kötve?


Processzor 4/8 pines csatlakozója be van dugva?


RAM-okat próbáltad felcserélgetni?


Hűtő rendesen van fent?


Alaplapi 24 pines táp be van dugva?



Ha ezek megvannak,akkor húzd le a HDD-t és a DVD-t az alaplapról.

2013. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Szóval.


HDD nem kell.


Anélkül próbáld.


De ellenőrizd hogy ez a 3(CPU,alaplap,VGA) tápja rendesen van-e bedugva.


Valamint a monitor hogy van kötve a gépre?

2013. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

agentK semmi baj :D


Igen vga táp be van kötve. A monitor VGA porttal csatlakozik rá, ez is pipa. A procinak melyik a csatija? amelyiket felülre kell kötni? Mert amúgy minden be volt kötve ahova csak lehetett (szerintem). Ramokat most cseréljük fel. Hűtő fent van rendesen, fel is pörög. Alaplapi 24 pines be van dugva. Most visza tettük eredeti állapotba, így le tudtam formázni a HDD-t, majd írok a fejleményekről, és köszi a választ!

2013. jún. 7. 20:19
 27/33 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak.


GTX650Ti-n van D-sub(VGA) kimenet?

2013. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Igen, nem hiszem, hogy azzal van a baj, mert az alaplapi vga porton se megy, meg mondom, ez a folyamatos újraindulás nem tudom mi, de majd mindjárt írom a fejleményeket :D
2013. jún. 7. 20:31
 29/33 anonim ***** válasza:

Most komolyan!!


Meg sem nézed, hogy bootolna-e a telepítőről a géped, inkább szétszeded a hardvereket újból. Az bonyolult és sokáig tart, a rossz telepítőlemez kizárása meg 2 perc, de te tudod illetve ti tudjátok...

2013. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem megy cd-vel se, ha az új cuccok vannak fent, akkor nem csinál semmit, felpörög, de nincs kép meg semmi, és fogja magát újraindul 5-6 másodperc múlva, ezt csinálja egészen addig, amíg ki nem kapcsolom. Most össze tettük az újat, egy formázott vinyóval, de így se akar menni... Bootmenüt meg ne is írj, mert hogy lépjek bele, ha se kép, se hang...
2013. jún. 7. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!