Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BGA vezérlőpanel csere után...

BGA vezérlőpanel csere után mennyi ideig fogja bírni a videókártya?

Figyelt kérdés

Sapphire HD 6950 OC 2Gb DDR5 vga-n BGA vezérlőpanelt cseréltek ki egy szervízben, és az érdekelne hogy ezután mennyi az élettartama a kártyának kb, és hogy ink ne is húzzam meg semmi, csak alapon használjam a biztonság kedvéért?

Valaki megtudja saccolni hogy kb hány hónap/nap?



2013. jún. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
16 hónap, 4 nap, 5 óra, 34 perc, 32 másodperc.
2013. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
pontosan mit is cseréltek le a kártyán?
2013. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt írták BGA vezérlőpanelt és egyéb alkatrészeket.
2013. jún. 6. 17:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Idézve:

" BGA vezérlő panel főalkatrész csere történt rajta, illetve egyéb apró alkatrész cserék"

2013. jún. 6. 17:20
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

ez ilyen eléggé semmitmondó megfogalmazás, ez alapján nem nagyon lehet leszűrni, hogy pontosan mit is cserétek rajta...

ennek fényében elég nehéz bármi konkrétat mondani az élettartamáról... egyrészt azt se tudni hogy vajon az alkatrész volt hibás, vagy a forrasztás (BGA-nál előfordul, ha nagy hőingadozásnak van kitéve a nyomtatott áramkör, és deformálódik, a forrasztások lepattoghatnak). a hűtésre nagyon figyelj oda, és én nem tuningolnám a helyedben (már csak azért is mert ez gyárilag húzott változat).

2013. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha értem, irtam a szervizes boltnak ha megirják normálisan mit csináltak, akkor írok és hátha úgy már többet tudsz mondani majd, de ígyis köszi a segítséget:)
2013. jún. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!