Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártya nem fogja bírni...

A videókártya nem fogja bírni a húzást?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem húzni a procimat, 2,4-ről 2,8-ra és a biosban emeltem 100-ról 117-re így az FSB lett 468.1, az everestben tovább nézve, a videókártya overclock-ja lett 99% a procinál ez csak 17%, az a 99% azt jelenti, hogy nem bírja tovább a videókártya a húzást, mert a mhz az eredeti 400 most meg már 796mhz!
2011. jan. 9. 18:22
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
na ennek ugorj neki még egyszer, mert eléggé összefüggéstelen.
2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt inkább kezd újra szépen.
2011. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

OK!

Tehát húztam a procimat 2,4 ről 2,8-ra!

Az everestben van olyan, hogy overclock, ott a procié 17% volt, A videókártyáé pedig 99%

A videókártya memória órajele a húzás előtt 400Mhz-n ment most meg már 796Mhz-en!

ÉS AZ bírni fogja ha tovább húzom a procit, mert a húzás emeli az AGP sebességet is!

2011. jan. 9. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ott valami nagyon nem stimmel!

Az FSB-nek a videokártya memóriájához semmi köze nem kéne hogy legyen. Nem lehet, hogy a rendes RAM tart 796Mhz-nél?

A VGA ekkora húzást szinte lehetetlen, hogy kibírjon.

2011. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most néztem, hogy azt külön is lehet állítani, mert ahogy húzom a procit az AGP sebességet is húzza, valami 73.5.4.66.5 vagy valami ilyesmi számsor van ott, de azt lehet állítani!! Köszi a választ
2011. jan. 10. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!