Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér a gépem? Megéri...

Mennyit ér a gépem? Megéri váltani laptop + PS4-re majd?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék hozzáértőktől, hogy mennyit érhet ma a gépem. Nem hiszem, hogy elakarom adni, de kíváncsi vagyok mennyit romlott az értéke, plusz motoszkál bennem a gondolat, hogy át kellene térnem PC-ről Laptop + Nagy TV + PS4-re majd.


Szóval a gép:

CPU: Intel I7 2600k

Alaplap: MSI P67A-GD65

CPU hűtő: Be Quiet! Dark Rock Pro C1

Ház: CoolerMaster HAF 922

SSD: Kingston 64 GB

HDD: Samsung 750 GB

RAM: Corsair Vengeance 2*4 GB DDR3 1600 Hrz

VGA: 2 * PNY GTX 570 1,25 GB (SLI-be kötve)

táp: Corsair HX750W


Nagyjából másfél évesek az alkatrészek, némelyikre még garancia is van. Szerintem 180 körül érhet még, de nem vagyok benne biztos, főleg nem, hogy valaki ennyit kiadna egy használt gépért. Köszi, sziasztok



2013. jún. 5. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 200 ezerre tenném,akár fölé is.
2013. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A használt cuccok eladhatósága nem túl rózsás ebben a szegmensben. Én olyan 160-at mondanék amiért el is viszi valaki. A haverom árul most egy szintén rohadt erős gépet egy éves sincs a cucc és 30%-al olcsóbban hirdette meg a vásárlási árnál. Eddig egy ember nézte meg de annak is drága volt...
2013. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell darabokba eladni.
2013. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó ötleteket és tanácsokat kaptam :) A PC-ről PS-re váltással kapcsolatban mi a véleményetek? Úgy gondoltam, hogy lenne egy PS3-am ami futtatna nem eredeti játékokat is és amin játszanék majd régebbi/újabb PS3-ra kijövő játékokat amik jók, de nem éré meg/nem lenne rá annyi pénzem hogy megvegyem, valamint majd egy PS4 amire viszont a kötelező darabokat megvenném ahogy tudom, plusz cserélgetném a meguntakat. Mellé egy Laptop, hogy mégis csak legyen valami számítógépem, amit még hordozni is tudnék mellesleg.
2013. jún. 6. 15:17
 5/6 anonim válasza:
ne cseréld le de ha eladod akkor 4-5ezer akár több
2013. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet nem adnám el az tuti.

Bár nemtudom, hogy mit fog tudni a PS4.

2013. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!