Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60 GB-s ps3-nál nagy az...

60 GB-s ps3-nál nagy az esélye a meghibásodásnak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 15:29
1 2
 11/16 TaKy99 ***** válasza:

"Magyarországon miért érthetetlen h kevés a pénz? Miért pont itt?"


Azért, mert a játékkonzol a luxuscikk kategóriába esik.

Akár tetszik, akár nem.


Ha van "felesleges" pénzed, hogy vegyél 35-ért használt PS3-at, és vegyél hozzá 3-5 ezerért használt játékokat, évente minimum 5-6 db azért kell, hogy értelme is legyen.

Akkor nem érthető, hogy nincs pénzed a 45 ezres használt slim Ps3-ra.

Vagy ami még érthetetlenebb, hogy nincs TÜRELMED még 1-2 hónapot kicsit gyűjtögetni, amíg az a +10 ezer összejön egy megbízható konzolra.


Szerény véleményem szerint ezért érthetetlen. ;)

2013. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is megértem hogy nincs pénz...

De "ez a te érdeked" hogy olyat vegyél ami kihúzza sokáig.

2013. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem bírok többet összegyűjteni! Tudom hogy jobb, tovább bírja, nem hibásodik meg, nagyobb tárhely stb....


Nem tehetem meg.... Ennyi

2013. jún. 10. 17:51
 14/16 TaKy99 ***** válasza:

Ezt te írtad pár hsz-al előrébb: "1-2 havonta lenne pénz 1-1 játékra."

Egy régebbi használt játék 3-5 ezer Ft, egy újabb 10-15 ezer is lehet. Ezek szerint mennyi idő is lenne 10 ezer Ft-ot összegyűjtened?

Az "egyszerűen nem bírok többet összegyűjteni" kijelentésed ezek szerint nem igaz!

Maximum: Nincs türelmed kivárni...


De visszatérve az eredeti kérdésedre a FAT gépek meghibásodási esélye nagy, sőt minél idősebbek ezek a masinák, annál nagyobb.


Ezek után természetesen olyat veszel amilyet akarsz.

De, ha a FAT mellett döntesz, akkor nem értem, hogy miért teszel fel itt ilyen kérdéseket. ;)

2013. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Érdekel, hogy itt mit mondotok :)

Más kérdéseknél már elmondták, és a WIKI-n is kinn van, hogy PL a 60, és a 80 GB-s már más "széria" A 80GB-s nél már kisebb a meghibásodási esély. :D


ÉS sajnos igaz az állításom, mert mire összegyűjtöm a pénzt egy 50k-s PS-re addigra nem lesz rá játék. :D

2013. jún. 11. 07:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? XD 2006 óta amit kiadtak játékot egészen (amíg be nem fejezik jó esetbe 2016-17) lesz game


Viszont ha ilyen szinten gondolkodsz akkor inkább ps3 at se vegyél hanem már most spórolj a ps4 re XD v boxone v amelyik kell

2013. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!