Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy az Xbox 360 Slim-nél bekövetkezik az úgynevezett "Red Ring of Death"?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Xbox 360 Slim-et de nem merem megvenni mert félek, hogy hamar tönkremegy. Látom, hogy nagyon sok embernek túlmelegszik és puff Red Ring of Death.


Ezt szeretném megvenni:

[link]


Mi a véleményetek megvegyem? Vagy nagy rá az esély, hogy tönkremegy?



2013. márc. 27. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve megy egy ilyen és semmi baja. Úgy tudom hogy ezekben már jobb alaplapok vannak amik kevésbé hajlamosak a 3 ledes hibára.
2013. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
Nagyon kevés, ezt a problémát már megoldották.
2013. márc. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Max nyáron lehet rá esély mivel alapból 65-70fok a CPU és a GPU hőmérséklete + a lakásban levőt is hozzá adod akkor már sok lesz.Szerezz be egy ilyet és nem lesz gondod.


[link]

2013. márc. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szinte semennyi (sztem).

itt már kiküszöbölték a 3ledes problémát.

2013. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek már nem lesznek 3 ledesek.
2013. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semennyi mivel a slimek nem lesznek 3led-esek hanem csak 1 piros pont fog villogni ;-) de amúgy a slimek bírják a gyűrődést, overcool-t meg ne vegyél mert csak árt..
2013. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!