Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek intel CPU-s alaplapo...

Ha veszek intel CPU-s alaplapot és a VGA is integrálva van attól beletehetem a saját Videokártyámat?

Figyelt kérdés
480W Hipro,DD3 4gb 1600Mhz,Asus 1gb videokártya,500gb sata Seagate ezek lennének benne.Mindenféleképp beépíetett processzorosat akarok venni. Mit ajánlatok?

2013. jún. 5. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
:o nem az volt a celom, hogy konkret valaszt adjak a kerdezonek, hanem hogy megertse mire van szuksege.
2013. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 P.O.C. ***** válasza:

AgentK jól mondja, aki nem tud megkülönböztetni a kép alapján egy hagyományos PCI és egy PCI-E x16 portot, az csak ne háborodjon fel. Főleg ilyen alpári bunkó paraszt módjára!

Ráadásul ezt egy olyannal szembe teszed, aki toronymagasan vezeti a kategória toplistát, és mindig hasznos válaszokat ad.

Te jöttél ide segítségér, mi aztán nem hívtunk! Épp ezért kommunikálj civilizált ember módjára!

2013. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

poc.


nem vedeni akarom a kerdezot, de azert nelegyel elfogult.


ha visszaolvasol azert az ugynok stilusaban is fellelheto nemi kivetnivalo.

2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

"b@zd+ nem a véleményedet kértem nem szervergépet csinálok b@zd+ csak internetezéshez kell,hogy fordulnál fel!"


Ezek után jópofizzak nem?


Ennek ellenére adtam értelmes tanácsot is.

2013. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"De ha eszed lenne,vennél egy miniITX FM2 lapot,meg egy A4-es APU-t,aztán lenne egy valamire is használható géped,22-25 ezerből."


Kíváncsivá tettél, de a neten nézelődve ez sehogy nem jön ki nekem 22-25 ezerre. Az alaplap és az APU külön kerülnek kb. ennyibe. Vagy félreértettem valamit? :)

2013. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Ja,sajnos most nézem hogy az FM2 miniITX lapok bőven 20 felett vannak.


De mATX-be 12 ezertől kezdődik.

A4-es APU meg 10-11


Még mindig jobb döntés.

2013. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,bocs hogy b@zd+ osztam meg ilyesmi
2013. jún. 6. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!