Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb olcsó videoká...

Melyik a legjobb olcsó videokártya? (10-15k max)

Figyelt kérdés

Megkérek mindenkit, hogy ne térjen el a tárgytól és mellőzze az alábbi válaszokat:


-ezért az árért csak gagyit kapsz

-vegyél xy 30-50 ezerért


ellenkező esetben NEGATÍVOT adok.



Köszi!



Eddig ezekkel a típusokkal szimpatizálok: n430,n620, hd6450, hd6470.

Tapasztalatokat, felhasználói véleményeket is várok


2013. jún. 1. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*6570
2013. jún. 1. 18:52
 2/6 Rasta Joint ***** válasza:
100%
Ennyi pénzből használtan érdemesebb nézelődni. 15 ezerért már kaphatsz HD5770-t, ami messze jobb, mint a kérdésbeliek.
2013. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csupán annyit szeretnék tudni, hogy ezek közül illetve az említett árketegóriában melyik a legjobb. Remélem tudja valaki.
2013. jún. 2. 03:16
 4/6 Rasta Joint ***** válasza:
Mint mondtam ebben az árkategóriában a HD5770 a legjobb használtan. Újonnan talán egy HD6670, de szerintem nem éri meg. [link]
2013. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Átlagosak az igényeim, nem akarok full hd-ban játszani. Nem szívesen vadászok használt kártyákra mert arra nincs gari (nem beszélve arról,hogy nyúzták is sokan). Ráadásul a te általad említett típust még haszáltan se nagyon lehet 20-25 nél olcsóbban találni. Úgy látszik a kérdést inkább egy komolyabb fórumon kell feltennem, mert itt mindenki az észt osztja ahelyett, hogy lényegre törően válaszolna a kérdéshez igazodva
2013. jún. 2. 15:54
 6/6 Rasta Joint ***** válasza:

Azt hiszem segítettem. Leírtam hogy újonnan, 15 ezerét a HD6670 a legjobb vétel. Mit vársz még? Egyébként itt nem egy HD5770-t látok 15 ezerét, vagy környékén (csak hogy megcáfoljalak).


[link]

2013. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!