Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 2.1-es hangfalszettem...

Psycho92 kérdése:

A 2.1-es hangfalszettem véletlenszerűen nagyon hangos zúgásba kezd. Van, hogy újraindítás megoldja, van, hogy nem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A gépem más hangalakkal is ezt csinálja. A Win 7 teljes újratelepítése és hangkártya driver frissítése sem oldotta meg. Van, hogy hetekig nem jön elő a probléma. Néha napokig ilyen, majd megjavul magától, teljesen véletlenszerű. ASUS M2N-E SLI integrált hangkártyám van. Ja és csak akkor zúg, ha amúgy is hang szólna.

2013. máj. 30. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez eléggé valami érintkezési hibának tűnik. Szerezz be egy új hangkártyát és nézd meg hogy azzal csinálja-e. Szerintem nem fogja.
2013. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erősítő kuka
2013. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban kontakt hiba lehetett az alaplapon, mert jól megütögettem azt a környéket, ahol belemegy a jack, és megjavult... egyelőre. Erősítő hiba pedig nem lehet, mert fülessel is szar. :)
2013. máj. 30. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!