Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a monitor...

Miért nem ad képet a monitor egy újraindítás során?

Figyelt kérdés

Amikor újra akarom indítani a gépet, egyszerűen nem ad képet a monitor, csak azt írja, hogy: "Not optimized, recommended: 1280x1024"

Közbe lehet hallani a windows-os belépő hangot, tehát a gép elindul. A felbontás alapból 1280x1024-en van. Amiket próbáltam: Újratelepítés, egy videókártya (9600GT, de ezzel is ugyanez a helyzet) próbáltam a processzorba integrált vga-val is, de ezzel is ugyanott vagyok. De egy hideg indítás alkalmával simán elindul és semmi probléma nincsen vele.

Alaplap: Asus P8H61-M EVO

Processzor: Intel core i3-2310 3.4 GHz

Memória: 2x2GB DDR3 Kingstone HyperX blu

Monitor: Samsung Syncmaster 17" (régebbi verzió, most pontosan nem tudom)


valami ötlet?


2012. jan. 16. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
elég sok dolgot kizártál, ha volt win/driver újratelepítés illetve másik videokártya.. Így én esetleg az alaplapot hibáztatnám, de az ugye nagyobb lélegzetvételű dolog, lehet nem éri meg egyelőre szenvedni vele egy ilyen gond miatt.
2012. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most vettem bele új alaplapot. Ez egy teljesen új konfiguráció. Lehet, hogy a monitornak van valami baja?
2012. jan. 16. 13:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és akkor is ezt csinálja, ha a windows-ban be van állítva, hogy pár perc után kapcsolja ki a monitort, hát mit ne mondjak tényleg kikapcsolja... -.-"
2012. jan. 16. 13:25
 4/4 Jenci ***** válasza:
Amiket leírtál,én azok alapján a monitorra szavazok.A számítógépet ki lehet zárni,mert mindent megpróbáltál,amit lehetett.
2012. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!