Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha vennék wifi routert az...

Ha vennék wifi routert az hogy működik?

Figyelt kérdés

Lövésem sincs az egészről, nincs okos telefonom sem, 8 éves asztali szg-ről vagyok most is :)

Tehát ha én telefonról szeretnék netezni ahhoz mi kell? Gondolom egy normális okos telefon, de konkrétan az milyen? Van ez az androidos dolog de én ehhez sem értek...De oké van egy telefonom. Majd gondolom venni kell wifi routert. És az milyen? Pl árban, tudásban stb. Akkor nem is kell a vezetékes internet már? Akár vissza is lehet mondani a havi számlákat? Vagy hogy működik?


2013. máj. 29. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

A wifi router a meglévő vezetékes netet (tehát ez kell továbbra is) osztja szét általában: 4 vezetékre és egy vezetéknélküli hálózatra. Ehhez a vezetéknélküli hálózathoz tud csatlakozni jópár vezetéknélküli eszköz. ilyen routert 4-7 ezer forintért már kapsz megfelelőt (TP-Link, Asus, D-Link)

A telefonnál az a lénye, hogy "wifis" legyen. Ez már minden okos telefonról elmondható. Az Android egy operációs rendszer típus, ami fut pl telefonokon is. Emellett szintén népszerű a Windows Phone és az iOS is.

A neten nagyon sok leírás van. Nézz utána, mielőtt vásárolnál!

2013. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!