Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen routert ajánlanátok,...

Milyen routert ajánlanátok, ami a lentieknek megfelel?

Figyelt kérdés
Mindenképpen wifis legyen és KÉT USB portos. Egyikbe egy HDD menne a másikba nyomtató. Ha van ilyenetek akkor tapasztalatoknak örülnék. Milyen a jel erősség, hol vettétek, mennyiért?

2013. máj. 28. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2 USB-s elég ritka, de egy kis USB hubot bármelyikre köthetsz, sőt jobban is jársz, mivel ezekből kapható akár külön adapteres verzió is. (Így több eszköz is köthető rá nyugodtan.)


Ezeket az adaptereket pedig ha a gyári rendszer nem is, de egy módosítótt firmware tuti képes kezelni.


Ár/érték arányban (talán továbbra is) ez az egyik legjobb:

[link]

2013. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

A TP-Link TL-WDR3600 alapból 2 USB portos, a 1043ND -hasonlóan ugyan úgy kezelni a nyomtatókat és a vinyókat gyári firmware -el is. A 1043ND szolgáltatásain felül, előny a Dual Band -es 450 Mbps -os Wi-Fi.

Illetve négyszer annyi RAM -ot és gyorsabb procit tartalmaz, mint a 1043ND, ami linux fimware -el való okosításnál k*rva jól fog jönni (tapasztalat!). Cserébe csak 2-3 ezerrel kerül többe.

2013. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, mindkettőt megnéztem. A WDR3600-as nagyon megtetszett, pont ilyenre gondoltam és ennyiért. Nemigazán értek a firmware módosításhoz ezért egyszerűbbnek tűnik ennek a használata.
2013. máj. 28. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm valóban, egész jó.

Amit én javasoltam azt mostanában már inkább talán használtan érdemes beszerezni, ha kevés pénzből kell gazdálkodni.

2013. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!