Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért veszélyes a codegen táp?

Miért veszélyes a codegen táp?

Figyelt kérdés
Azt írják mindenhol hogy potenciálisan veszélyes mondjuk a videokártyára. Ez mit jelent?
2013. máj. 26. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10k-ért ezt vedd:


[link]


ha alsótápos a házad akkor ezt:


[link]

2013. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem voltak azok mindig rosszak. A régi gépembe olyan van. 300w s. Lassan 10 éve megy hibátlanul egy 2.4 es procival kezdetben egy gf fx5200 majd gf 6600gt vel, 1gb rammal, tvtuner, blabla... Bár ezekhez elég. viszont tény, hogy a mai napig bírja hibátlanul, pedig xarrá volt hajtva a gép. :D
2013. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

"Nem voltak azok mindig rosszak."

Nem voltak ezek sosem jók csak manapság a sok okostóni az hiszi, hogy ha a codegennek "dolgozni" kell egy picit akkor az azon nyomban kinyír mindent.

2013. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon szarok.

Azért mert neked nem cseszte szét a géped, azért ne ajálngasd, inkább adj hálát...

2013. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem ajánlottam, csupán leírtam, hogy nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt azzal az egy darabbal amihez valaha is szerencsém volt. Így nem mondhatok rosszat sem. Viszont annó azért nem volt ennyiféle márka sem, nem volt ennyira bő a választék sem. ( Amikor vettem a gépet az űberbrutál proci a 2.8, 3.0 ghz volt ) Viszont azt már nem tudom a p1 mmx 133, majd az mmx 200 as pentiumomhoz miféle táp volt. Azokkal sem volt baj semmilyen téren. De logikus, hogy aki pénzt ad ki bármire ami nem 100 ft, az járjon utánna több helyen. Sajnos lehet hogy a mindenki által királynak mondott alkatrész pont nálad lesz kuka. lehet első nap. Nem tudhatod.
2013. máj. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van kismillió fajta tápjuk mert mindenféle szedett vedett Sz@rból megpróbálnak valami "működő" vackot összerakni

azért szerintem egy olyan táp amit már 4000HUF-ért utánad vágnak nemhinném hogy a költségvetésbe belefért volna bármilyen komolyabb teszt.

Egyszer egy PC üzletben próbáltak egy Stability Power-t rámsózni és azt mondták hogy kevesebbet hoznak vissza mint a márkásakból.

erre nekem annyivolt a válaszom a tisztelt eladónak hogy: "persze kevesebbet hoznak vissza mert nyilván akinek gondja volt ezzel a márkával pont nem az ment tönkre a gépében"

2013. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!