Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elcsesztem volna a netkábeles...

Elcsesztem volna a netkábeles részét a laptopomnak?

Figyelt kérdés

A koliban netkábel van. A szobatársamét használtam tegnap (az enyémet nem találtam) viszont nagyon "betoltam" a kábel fejrészét a laptopomba. Illeszkedett, volt is netem, mikor kikapcsoltam a laptopot este, nagyon nehezen jött ki az ő kábele a gépemből... vlami 10 percen át próbáltam kihúzni, de nagyon beszorult. Feszegettem, már attól féltem hogy a laptop bal oldala is szétjön... Végül is sikerült kiszednem.


Ma megtaláltam a saját kábelem (ami eddig tökéletesen működött, fél éves a kábel) bedugtam a laptopba és picit csúszkál... szóval értitek: bedugom, de rögtön 1-1,5 mm-t kicsúszik... és most úgy jó a net hogy alája tettem egy spirálos füzetnek a spirálrészét, és így "bentmarad" nem csúszik ki 1,5 mm-t..


elcsesztem volna valamit? Samsung laptopom van. Bevigyem szervízbe? Vagy meg lehet valahogy csinálni hogy ne csúszkáljon ki az én kábelem?


2013. máj. 25. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván jól benyomtad a szobatárad kábelét ami amúgyis nagyobb volt és most kibővítette a dugaljat.Vidd szerelőhöz.
2013. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet nem megtalálni a kábelt? :D
2013. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne hagyd el a kábelt és akkor nem történik ilyen.Fel a fejjel.;-)
2013. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Takarítottam és elpakoltam a kábelem máshová, ezért nem találtam
2013. máj. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!