Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptopomnak?...

Mi lehet a baja a laptopomnak? Részletek és a lapos paraméterei lent!

Figyelt kérdés

Jobban nem tudom leírni a dolgot, mint hogy 5 másodpercenként belaggol, de kevesebb, mint 1 másodpercre. Nézek egy filmet és pattog a hang!

Ezt a dolgot csak két mésik esetben vettem észre!

1) Diagnosztikai szoftvert használtam (Everest, Aiada) és az érzékelőkk fülre kattintva, amivel a hőmérsékletét tudom megnézni mindennek, úgy 2 mp-ként beakadt!

2)Olyan játékok futtatása közben, amik azért igényelnek már egy erősebb vasat, természetesen ezek a hardverek melegszenek is. Így jutunk el oda, hogy multiztunk haveromnál a CoD MW 4-el

és éreztem, hogy egyre forrób a gép a kezem alatt, míg nem elkezdett akadni, a hang pattogni, aztán kb. lefagyott és ki is kapcsolt!


Win 7 64 bit

Core i7-es proci; 8GB RAM; NVidia Geforce 525M


De talán meg lehet találni még többet róla: Dell Inspiron 17R N7110


2013. máj. 20. 23:17
 1/2 mpeti1996 ***** válasza:
Szerintem valami driver hiba lehet. Frissítsd a drivert.
2013. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm észrevételed, de erre én is gondoltam és minden driverem friss és mivel driver frissítés előtt is és után is megvan a probléma, így jó magam kilőném a driver gondokat, persze nem vagyok szakember!



Itt a melegedéssel lesz a gond szerintem, de egy 225.000Ft-os gépnél azért odafigyelhetnének a hűtésre főleg egy Dell kaliberű cégnél!

2013. máj. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!