Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom felismertetni a...

Hogyan tudom felismertetni a videókártyát a laptopomban?

Figyelt kérdés
Van egy Acer Aspire 5750 laptopom, és azt írta az eladó, hogy egy nVidia GeForce GT540M videókártya van benne, azonban én ezzel még sosem találkoztam, állandóan csak az Intel HD 3000 jön be. Na most én pont ezért vettem ezt a gépet, mert nem integrált benne a videókártya. Esetleg lehetséges hogy nincs is benne GT540M? Az everest sem látja a hőfoknál, és sehol máshol nem volt még írva a GT540M. Miért?

2013. máj. 24. 00:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
mennyit fizettél érte? mert az 5750 kb 140ezret ér újonan (de inkább annyit se, mert ennyiért már lehet jobb gépet is venni.), a 5750G meg bőven 200feletti árkategória.
2013. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Használtan, de újszerűként vettem 93000Ft-ért, de így már csak 83-ba van nekem! :)
2013. máj. 29. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!