Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használt 2006 os...

Megéri használt 2006 os gyártású xboxt venni?

Figyelt kérdés
Azaz cserélném egy Nokia lumia 610-re garanciális a telefon, az xbox amit kínálnak érte nem garanciális, nem hűtés illetve fash módosított, 20.000 ért van kirakva, jár hozzá joy és kábelek. Azt írja ki van pucolva és ujra van pasztázva.

2013. máj. 23. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt jó lenne tudni, hogy volt e javítva 3led vagy más alaplaphoz köthető hibával mert ha volt akkor nem éri meg, sőt kerülendő!


Persze az eladók ezt nem reklámozzák!

2013. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

Ha hdmi-s akkor megéri.


A régebbi modellek kerülendők típushiba miatt.

2013. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BM-Striker:

A jasper alaplap sem volt megoldás, erre a problémára!

Első generációs jp-ket nézd meg milyenek voltak :)(főleg az első elite gépekre kell ránézni)


Nem egy xbox-ot javítottam már(pl :reball, chip-csere ).

Sajna akármilyen tuti hűtőd van simán jelentkezhet a hiba(nem egy ilyet javítottunk)!


Ha hozzájutsz fat-hez sok tartozékkal és játékkal akkor megéri a csere. Amúgy nem.

2013. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem éri meg mert abban még a régi Xenon/Zephyr alaplap van ami hajlamos a 3Led hibára.

nekem Jasper alaplapos van 2 hónap múlva lesz 5 éves a strapát bírja nagyon volt hogy a Borderlands 2-vel 15 órákat toltam co-op-ban a Live-on.

Szóval ha teheted akkor min egy Jasper-es gépet vegyél.

2013. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van egy flash-elt de nincs rajta hűtés módosítás, a flash mellé kell a h.módosítás ? Én ugy gondolom kell mert hamarabb melegszik flashelt állapotba nem ?
2013. máj. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!