Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 80 000 ft ért laptop? Vagy...

80 000 ft ért laptop? Vagy össze raknátok nekem ennyiből egy gépet? Monitorral együtt.

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 11:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

73%, inkább bújj el!

G.

2013. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 BM-Striker ***** válasza:
80%

80-ért nem érdemes, vagy netbook cpu van bennük, vagy csak 2 gb ram(ami nagyon kevés)


[link]

2013. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mért főne meg az AMD? Mi a gond a Hitachi-val? Ha tudsz linkelj még egy tesztet ahol a codegen normális tápként van számontartva. Az meg hogy lapot márkára veszünk csak a hozzánemértésed tükrözi (pont ahogy az AMD kritizálása is).
2013. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Az a poén kedves nem sokáig 73%-os,hogy te pontozol le engem,miközben 0 hozzáértéssel gányoltál itt össze egy szar konfigot.


Annyira hülye vagy,hogy még egy szar hangkártyát is teszel abba a konfigba.

Tudhatnád a fanboy fejeddel,hogy az imádott Giga lapodon van integrált audiovezérlő.


Másrészt minek raksz be ilyen szar billentyűzeteket meg 1W-s recsegő hangfalat,egeret stb?Kérte a kérdező?Nem.

Egy konfigot kért,és egy monitort.


Másrészt a táp.

Alapból abba a vacak házba van egy táp,ami egy hulladék,de mi sem bizonyítja jobban a hozzánemértésedet,mint hogy beraksz egy még szarabb Codegen tápot is.

Itt már abba is hagyhatnád a válaszolást ebben a topikban.


Ha ez nem lenne elég,akkor még beraksz egy 11 ezres 4GB RAM modult,csak meg nem magyarázod hogy mi a francnak egy 60 ezres konfigba egy ilyen alacsony időzítésű RAM.

Ja hogy azt se tudod mi az.


A notebook HDD-ről inkább nem is beszélek,meg arról a semmire se jó VGA-ról.


De viszont az,hogy te még le is pontozol,meg belekötsz a konfigomba minden ok nélkül,az már mindennek a teteje.

2013. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Használt és garis alkatrészekből egész jó gépet össze lehet kukázni, egy kis WD40 meg száraz törlőruha csodákra képes! 15 perc alatt csak úgy szórakozásból:

Silentmax ATX ház: [link]

Corsair CX430V2 táp: [link]

Asrock FM2A55M alaplap: [link]

AMD A8 5600K proci: [link]

Kingston HyperX 2x2Gb 1600Mhz: [link]

Samsung HD154UI 1,5Tb vinyó: [link]

19" LG Flatron L1917S: [link]


S pont 80-nál vagyunk. Ha jól vettem ki a házon (bár abban nem sok minden van, ami elromolhat, ráadásul elég komoly darab ennyiért) és a monitoron kívűl minden garis, a proci ráadásul új - billentyűzet meg egér nincs benne, mert aprópénz. Kereskedőtől egy ilyen gép olyan 100-110 körül keződne - csak a miheztartás végett.

2013. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

#15 +1


Ha 80 ezerért veszel egy laptopot,azon még a böngészés is lassú lesz,játék pedig teljesen kizárt.

2013. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 BM-Striker ***** válasza:
72%
Codegen ugyanolyan szar.
2013. máj. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
úristen ettől az embertől kiégtem gyerekek xD 2 éve gyik-ezek de ennyi baromságot egy helyen még sose láttam.... mégis hogy lehet ő 73%? úristen.... xD
2013. máj. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!