Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan vegyek RAMot 2 férőhelybe?

Hogyan vegyek RAMot 2 férőhelybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 120.000Ft -ból összeraktam egy gépet ipon-on, viszont az alaplap csak 2 memóriamodult fogad be.(bizonyos okok miatt ez az alaplap fix)

Hogy érdemes bele memóriát venni? 2x2 vagy 1x4?

Ugyanis nem tudom hogy a jövőben szükséges lesz-e bővíteni még RAM-al a gépet, ha igen akkor jobb lenne 1x4-et.

Olyat olvastam egy kérdésben hogy: "Ma már 4 magos procik idejében olyan kicsi dual chanel nélkül a sávszélesség, hogy ihaj és azon 4db magnak kell osztoznia! Naná, hogy csak párosával érdemes ramot betenni!"


Szerintetek? Játékokra és egyéb dolgokra használnám.(régi-új-egyaránt)


2013. máj. 18. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már 120e-t akarsz gépre szánni, vegyél inkább 2x4GB-ot, nem sokkal drágább :)
2013. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8GB teljesen felesleges(nekem legalábbis) + 120 a max szal a pénzem se lenne elég. :D
2013. máj. 18. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, milyen gépet raktál össze, ha elment rá 120e forint, viszont felhasználásilag 8GB már túl sok...


Ha nem egy erős gamer gépről van szó, akkor maximum 60-70e elégnek kell rá lennie - ha pedig gamer gépről van szó, abba kell a 8GB ram :)


Meg osztod az összerakást? Szerintem gond nélkül lehet mondani jobbat :)

2013. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!