Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Packard Bell laptop minősége?

Pepe91 kérdése:

Packard Bell laptop minősége?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyanom van. :D Nekem nincs vele bajom, bár nem a legjobb. Nekem azon kívül h egyik usb-je tönkrement jól működik. :)
2013. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
Az árkategóriájában elvárható szint. Ha az átlagnál jobb minőség kell, nézz Lenovo-ot.
2013. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 joker10 ***** válasza:
egy jó márka, errefelé nem nagyon ismerik mert német cucc, de nagyn jó minőség, én is akartam venni egy packard bell-t de inkább asztalit vettem, de én tudom, hogy jó márka
2013. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ksözi a komikat:)
2013. máj. 16. 20:33
 5/6 BM-Striker ***** válasza:

Az Acer taljdonában van és a ajelelegi formájaban izraeli alapítású.


[link]

2013. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mostaniak nem tudom milyen, de 1,5 éve nagyon silány volt, teljesen szétesett csavarjai elengedték billentyű kiesett, hűtése alultervezett hűtő paddal is melegszik, folyton leáll. HDD-je tönkrement garancia időn belül azt ki is cserélték csehországi szervízbe.. Azt kívánom, hogy bárcsak megtudnék tőle válni de 20 000 Ft-ért akarták beszámítani és 140-ért vettünk 2011 augusztusába... Nekem ilyen tapasztalataim vannak
2013. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!