Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik digitalizáló tábla...

Melyik digitalizáló tábla jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


Szerintetek melyik jobb? És miért?

Esetleg ti milyen digitalizáló táblát ajánlanátok?


2013. máj. 16. 02:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Wacom Bamboo - jó tábla a Genius, de szerintem megéri plusz párezer forintot áldozni egy Wacomra (de használtat talán olcsóbban is kapsz, ha nem mutogatni meg kibontani kell, hanem tényleg dolgozni szeretnél vele).
2013. máj. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Wacom Bamboo a legjob, ahogy felettem is írta. KB újan egy 10-est kell hozzávágnod a genius árához, hogy hozzájuss, használtan kapsz olcsóbban is mint a genius!


De a genius is nagyon korrekt táblákat gyárt!


Ha a fenti kettő közül kellene választanom akkor az F610-et venném!



ár/érték arányban ez a legjobb(kezdőknek, rajzolgatni(gatni) tökéletes):

[link]



Lehet éppen neked nem éri meg wacom vagy éppen egy durvább egyéb márkájú digit tablet-et vásárolnod, ahogy én is ebbe a kategóriába tartozom. Rajzolgatok, de van egy ismerősöm aki egérrel egy sima paint-ben is olyanokat rajzol, hogy eláll a szavam.

2013. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak tervezéshez kell, hogy megrajzoljam az alapot, pl logónál, vagy webdesign, utána úgy se marad az, amit kézzel a táblával rajzoltam.
2013. máj. 16. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra szerintem egy 3x5"-os(7,6 x12.7cm ) megfelelő lenne!

[link]


Olcsó és kategóriájában jó minőségűnek mondható!


Ha nagyobb kell:

[link]


Amire te használnád arra ezek bőven jók!

2013. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!