Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri most venni számítógépet...

Megéri most venni számítógépet? Vagy inkább várjak még vele pár hónapot míg kinem jönnek ujabbak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 23:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem egyben, hanem alkatrészenként.
2013. máj. 15. 23:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ mire kell, ha játékra főleg az újabbakra akkor értelmetlen várnod szinte, mert évente kell majd fejlesztened, és ha olyan alkatrészek jönnek ki akkor az egészet cserélheted le.

Én javaslom azt hogy rakj össze egy olyan gépet ami a kiszemelt játékod konfigjával egyenlő az egy darabig elég lehet másra is, aztán ha már gyengélkedik akkor beruházhatsz a fejlesztésbe. De így hosszú távra nagyon ne tervezz mert 2-3 év múlva úgy is le kell cseréld az egészet sajnos. Én ezért váltottam 1,5 éve xboxra mert már elegem lett abból hogy 2 évente költök el több mint 100 ezret vagy fejlezstésre vagy egy új gépre, és inkább vettem egy konzolt ami még remélem 2-3 évig még vinni fogja a jó játékokat és ennyi.

Nekem jobban megérte mert a pc-t használom netezésre meg photoshopra mert erre tökéletes, játszani meg ott a konzol. És mivel én nem lógok napi több órát játékokon mert nem csak ebből áll az életem, így a tv alatt elfér az.

Én azt javaslom hogy gondold ezt át, nem rábeszélni akarlak a konzolra, mert engem sem lehetett sokáig erre rábeszélni, csak egy idő után rájöttem hogy mégis jobb váltani, mert saját tapasztalatomból tanultam.

2013. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Miből újabbak?


Intel vonalon most fog jönni az LGA1150,velük a Haswell APU-k.

De nem is bagóért fogják dobálni.


FM2-be pedig nemsoká a Richland,bár azok csak APU-k lesznek tudtommal,sima processzorok nem.


VGA-ból meg talán a GTX700 közelebb van mint a HD8xxx,de itt is elég kemény árak lesznek kezdetben.


Mennyiért akarsz gépet,és mire?

2013. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétköznapi használat,internet, zenehallgatás, filmnézés, játék lehetne benne 8 giga ram pl mert sztem már 8 giga ram az alap egy jobb féle kártya jó proci fullhd monitor...
2013. máj. 15. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó és mennyiből?


Egyébként ezekre a célokra semmi értelme várnod új alkatrészeket.

2013. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyiből jönne ki szerinted?
2013. máj. 15. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
najó,én ezt itt abbahagytam.
2013. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csacsi2 ***** válasza:
54%
lehet most is venni 800.000 huf -ért csak videokártyát, így jogos a kérdés mennyit szánsz rá! sokan foglalkoznak itt is gépösszeállítással, de az ár a legfőbb tényező.
2013. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!