Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb egér 13000Ft alatt?

Legjobb egér 13000Ft alatt?

Figyelt kérdés

Fontos lenne,hogy jól nézzen ki,és jó minőségű legyen,illetve hogy legyen rajta világító rész,hogy ne kelljen sötétben játszani... nem fontos a sok gomb,de legalább 6 gombosakat mondjatok,dpi álító gombbal,mert szeretem állítgatni játék közben,ha taktikát váltok...

Csak is kizárólag FPS játékokhoz kell,low senses vagyok,400-2000 dpi-ig játszok,szóval nem kell a 6000 meg istentudja hány dpi-s egér....



Ezeket nézegettem:

-Genius Gila (kinézetre nagyon tetszik de sok rosszat olvastam róla)

-Logitech G300,G400 (erről sok jót olvastam,de szerintem ronda)

-Cyborg R.A.T. 3 (nagyon tetszik,és jókat olvastam róla,eddig ez a nyerő)


Nézegettem Roccat egereket,de sok panaszt írtak róla,első sorban,hogy nehezebb a gombokat benyomni,és hogy hangos..


2013. máj. 14. 15:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
rendben,akkor ez lesz... sokan lepontozzák plazamarket-et,de én onnan vettem a mostani egeremet is és teljesen meg vagyok elégedve a szolgáltatásukkal...
2013. máj. 14. 20:26
 12/12 A kérdező kommentje:
na megrendeltem,mindenkinek ment a zöld kéz,kivéve elsőnek,neki piros jár
2013. máj. 14. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!