Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyire megfelelő...

Szerintetek mennyire megfelelő gép ezekre a célokra?

Figyelt kérdés

Maximum 185.000-190.000 szánok rá.

Amihez kellene: Újabb játékok magas(lehető legmagasabb) grafikán való futtatása, nagyon néha videókészítés, vágás, meg videófelvevés, Photoshop CS3 használata. Íme a konfiguráció:

Processzor: AMD FX6100

Alaplap: Asus M5A78L-M LE

Memória: Kingmax 4GB 1333Mhz

Merevlemez: Nem tudom, kérlek ajánljatok egyet (max 20.000-ért, és lehetőleg legyen 1 TB-s. Ezen lenne minden! OP. rendszer, játékok. Minden!)

Optikai meghajtó: Samsung SH-118AB/BEBE OEM

Videókártya: Power Color HD7870 Myst. vagy VTX3D HD7870 Black (2 ugyan az, csak attól függ melyik lesz az olcsób!)

Ház: M-Tech FM12A-BK BLUE

Egér: Logitech G400

Monitor: Samsung S22B150NS

Táp: FSP HEXA 400


Ezt júniusba szeretném megvenni (~ 1 hónap).

Legyetek szívesek véleményt írni mindenről, amiről csak tudtok. Amibe nem vagyok biztos, az a ház, az optikai meghajtó, a ram. Ezeket nem tudom, hogy mennyire jó márka, stb. Köszönöm mindenkinek előre is, nem maradnak el a zöldek!


2013. máj. 11. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, reggel volt még olyankor csak a hülyeségre fog az agyam.


Igazából a legjobb lenne ha egy keveset tudnál még rászánni(meg igazából az alatt az 1 hónap alatt is változhatnak a dolgok, én vétel előtt nézelődnék). A ház vacak, de nézzük el. a lap is fapad, tápból egy CTG-500/CX 430 Bronze jobb volna. Ezeket kompenzálni viszont csak teljesítmény csökkenéssel lehet érdemben.

2013. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy még lehet hogy kevesebből kell összehoznom. Nem hogy többől.:S
2013. máj. 12. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!