Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfiguráció?

Milyen konfiguráció?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy netbook-ot amit főleg netezésre és filmnézésre használnák.Most egy atom n270-es egymagos gépem van de ahhoz a netezési szokáshoz amit én használok ez már kevés(nagyon sok lapot használok egyszerre alapból 5-10 de van hogy 12-15-20 is YouTube vagy más videómegosztóval együtt). Azt mondták hogy ehhez már kevés a procim számítási teljesítménye és a memóriája is és azért lassul be fagy le a böngészés de a rendszer is. A filmnézés nem akadály mert van benne egy Broadcom Crystal HD dekóder kártya amivel HD vagy akár FullHD filmeket is is tudok nézni sőt a videómegosztóknál is segít akár 40-50%-ban levinni a terhelést de az a baj a falsh/html5,animáció,javascript-ben nem tud segíteni. Próbáltam kérdezősködni hogy egy ssd segítene-e ezeken a problémákon de azt mondták hogy ebben nem a procit meg a videókártyát kéne lecserélnem. Na most a kérdésem az hogy melyik lenne jobb erre egy i3 3217U proci Intel HD4000-el vagy egy AMD E-450 Ati Radeon 6320-as vagy esetleg egy Celeron 1007U vagy egy Pentium 987ULV is megfelelne erre igaz azt nem tudom ezek milyen videókártyával vannak. Ha volna más javaslat is azt is szívesen fogadom hasonló árkategóriában.(Az i3-ast csak integrált 2GB-os RAM-al láttam tehát bővíthetetlen ami nevetséges mert elvileg 32GB-i lehet bővíteni.
2013. máj. 11. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!