Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leírná valaki a pontos menetét...

Leírná valaki a pontos menetét Ipon.hu-ról való vásárlás utáni szakaszról? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Tehát 1 összerakott gépet szeretnék majd vásárolni. Az lenne a kérdésem, h ha elhozzák, mennyit kell fizetni szállításért, illetve hogyan hozzák el? Itt beüzemelik vagy nekem kell? Ugye op.rendszer nélkül hozzák, nekem van lemezem.

Zavaros 1 kérdés csak érdekelne, h akinek volt ilyen, mi a tapasztalata.


Előre köszi. :)



2013. máj. 10. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sokára én is pont abból a boltból szeretnék rendelni, szóval engem is érdekelne.De ha nem fizetsz +1000FT-t(ha jól emlékszek) hogy összerakják, akkor csak kihozzák az alkatrészeket, és akkor te magadnak kell összeraknia.
2013. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rendeltem még innen, de ha csak a logikám után megyek:


1. Gyakori kérdések/ipon. Itt a szállításról mindent leírnak

[link]


2. Ők összerakják neked ha kéred (összeszerelés), de "beüzemelni" te fogod otthon...


3. Oprendszerért külön kell fizetni, ha kértél hozzá...

2013. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, h ha kérem az összeszerelést, attól függetlenül még elhozzák a dolgok gyári dobozait lemezeikkel stb. Ugye?
2013. máj. 11. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt is megkapod.
2013. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!