Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem újra írható CD-n lehet...

Nem újra írható CD-n lehet felűlírni a fájlokat?

Figyelt kérdés
Zene cd-t írtam, és véletlenűl elnyomtam. 30%-nál befejezte az írást. Így még újra tudom írni vagy már nem?
2013. máj. 10. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudod, mert nem újraírható. Ez a lényege.
2013. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már csináltam ilyet, csak akkor képeket írtam és valahogy megcsináltam de már nem emlészem.
2013. máj. 10. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Az adatlemezeknél működik a lemez folytatása, bár azt sem kezelik egységesen az oprendszerek / lejátszók. Audio CD-nél ha lehet is ilyen folytatást csinálni a lejátszók szinte biztosan nem fogják lejátszani.
2013. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AudioCd-nél tuti lezárja!

Csak adat (mp3) esetén van olyan, hogy többmenetes írás választás az elején. Ha újból írni akarsz rá többmenetes folytatása választással lehet pl Néró esetén, de nem felülírja, hanem rajta lesz mindkettő.

Felül akkor írod(látszatra), ha nem többmenetes folytatását választod, hanem sima írást, és cd lezárást. Ekkor az előzőleg ráírt adatok nem látszanak, ámbár rajta vannak. ha jól emlékszem ezzel>>>> [link] visszaállíthatók az elveszett fájlok...:)))

Milyen író programod van?

2013. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!