Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UPC modem regisztráció error?

UPC modem regisztráció error?

Figyelt kérdés

Egy ideje UPC-s netem van ezért úgy gondolták hogy adnak egy nagyobb díjcsomagot ugyan annyiért. Ehhez modem csere kell. A modemet regisztrálni kell (ha nem megy magától). Bekötöttem benyomtam a Firefoxot rányomtam a Youtube.com könyvjelzőre egyből átugrott egy a youtube.com/pcreg-re vagy valami hasonló. Kiírta h regisztrálja magát de ha nem jön össze akkor kattintsak az alatta lévő linkre. Nem ment, rákattintottam, és semmi nem történt csak töltött 25 percig. Felhívtam az Ügyfsz.-ot rendes hapsi regisztrálta központilag. Lett net. DE!!!!! a youtube.com ra most ezt dobja ki [link] a youtube.hu működik rendesen. De például a prohardver.hu: [link]

Azt hiszem eléggé körülírtam a problémát.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2013. máj. 10. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez misztikus, mert a modem regisztrációja csak azért szükséges, hogy a kiszolgáló (UPC) szolgáltatását, hálózatát használni tudd.

A honlapok megjeleníthetőségéhez nincs köze.


Ez inkább valami tartalomszűrő beállítás lehet.

Szerintem most kaptál három hónap Smart Guard védelmet ingyen, ami valamiért blokkol bizonyos oldalakat. [link]

2013. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld átbográszni a használati utasítássát. [link]
2013. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
UPC smart guard nincs telepítve, viszont érdekesség hogy más felhasználói fiókban nem csinálja ezt, a google chrome sem csinálja, de az exploler és a firefox igen, wifin csatlakozott gép szintén rendesen megy.
2013. máj. 10. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg a Firefoxban van bekapcsolva valami.
2013. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
beszarok újraraktam, de nem változott semmi, most meg nem voltam a gépnél és jó lett. Köszi a segítséget
2013. máj. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!