Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a gratfikusrol? MSI GeForce GTX 650 1GB GDDR5 N650-1GD5/OC

Figyelt kérdés

kb 90e megér anyit?érdemes ma még ijet venni?

leginkáb autós játékokra használnám mint pl Rfactor2,simraceway,project cars,iRacing ezek menének rajta?



2013. máj. 8. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A hardware compare oldalt felejtsétek el, nem jó teljesítmény összehasonlításhoz! Az szerint a GTX650 még a HD770-nél is erősebb átlagban, de gyakorlatban ez pont nem igaz. Van, hogy két kártya összevetésénél nagyon nagy a szórás az elméleti értékeknél, abból meg mégis mit lehet leszűrni? Semmit!

Megjelenéskor a GTX650 azonos szinten volt a HD7750-nel, de az újabb tesztek szerint (újabb riverekkel) már a GTX650 jön ki picit jobban (pedig a HD7000-es széria is gyorsult 8-10%-t az idők folyamán).

A Physx nem ér sokat szerintem, van kb 3 játék, ahol viszonylag dob a látványon, de ez egyre ritkbb lesz szerintem...ennek pont bizonyítéka a Tress-FX, ami Direct Compute alapú, azaz minden DX11-es kártyán futtatható, nem csak bizonyos gyártókén. A OpenCL-re épülő Bullet Phisics meg nagyon látványos, de azokhoz hasonlót nem tudom mikor fogunk látni játékok alatt (talán az új generációs konzolokkal ez a fizikai oldal is fejlődik és bizony azokban is AMD chipek fognak dübörögni).

2013. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!