Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik az Asus K50AB...

Miért melegszik az Asus K50AB laptopom?

Figyelt kérdés
Volt egy Asus X5DAF laptopom, amiben alaplap lett cserélve, egy Asus K50AB lap megy most benne, új a ventilátor, és a hűtőborda is, azonban 80 fok alap használaton, és csak 80 fok felett kezd el pörögni a ventilátora. Valahogy esetleg ezt nem lehetne kontrollálni, hogy hamarabb induljon be a ventije? Mert így nem sokáig fog működni. Már mindent próbáltam, speedfan nem segített, sem más. Mi a megoldás?

2013. máj. 6. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd be a boltba ahol csinálták ott rontottak el valamit...
2013. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem boltba szerelték, hanem egyik haverom, és nincs összeszerelve semmi rosszul. Azt kéne valahogy átállítani, hogy már 60-65 foknál induljon be a venti. Hogy lehet?
2013. máj. 6. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a ventinek mindig mennie kéne...
2013. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem megy sajna. :S
2013. máj. 6. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs összeszerelve semmi rosszul akkor jó a gép. Igaz, vagy nem ???

Vidd szakemberhez aki be tudja állítani, illetve le tudja ellenőrizni a beállítások illetve a kompatibilitások.

2013. máj. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvittem, újra lett pasztázva és akkor igy ugyanannyi. Azt mondta hogy mást nem tud vele csinálni, ki kell próbálni hűtőpaddal ha az hűt akkor kell egy olyan.
2013. máj. 8. 09:45
 7/8 anonim válasza:
Szia! Semmit nem rontottak el, az asusnak ezen típusa bizony ilyen! Tervezett avulásra játszanak, a hibátlan gép magas hőfokon üzemel. Mind meghal 3 éves koráig, tönkremegy a VGA. Onnan tudom, hogy nekem is ez volt és még jópár embernek. Írd be, hogy Asus k50ab típushiba. Már sajnálom, hogy ilyen gépet választottam, nagyon sokba került ez így! 14-24 ezer forintért csinálják meg, ha kifúj...
2013. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

erre találtam még 2012-ben egy megoldást, azóta kicsit hangos a venti, mert gyakran felpörög


[link]


itt az 5. hozzászólás végét olvasd el és még van pár tipp amit érdemes elolvasni


remélem segítettem

2014. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!