Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Asus M2N-E (AM2/AM2+)...

Egy Asus M2N-E (AM2/AM2+) alaplapban lehet húzni egy AM3 Athlon II x2 245 procit?

Figyelt kérdés

Alapból 2.9Ghz, és szeretném tuningolni egy 3.4Ghz-ig.

Biztonságos ezzel az alaplappal? Megéri az a 500Mhz tuning?

50 fok fölé sose megy a proci, viszont az alaplap már így is nagyon melegszik szerintem.. 46 fokos alaból, és játék közben 51-52 fokig is felmegy.



2013. máj. 5. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. Ez a lap nem a tuningról híres(én is hajtottam két hónapig ilyet). Már a feszültség emelést sem bírná a lap. + nem érné meg mivel olyan 10%-ot nyernél vele!
2013. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamit egyébként elírtál.AM2-es alaplapba nem megy AM3-as processzor.Egyébként ha beleillő procid van akkor meg fölösleges a húzás.Már így is elég magas az órajele.Egyébként ha húznál rajta 700 Mhz-t azt már megéreznéd.De felesleges kockáztatni.
2013. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a lap bizonyos AM3 procikat támogat(am2+).

Simán hajthatja ezt a procit benne!

2013. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!